|
7 lutego br. rozegraliśmy 8 już kolejkę NLF.
W siedmiu spotkaniach zagrało 125 zawodników, strzelono 48 goli, popełniono 57 fauli. Podyktowano 2 kartki (czerwoną i żółtą). Mecz nr 7 nie odbył się z powodu niestawienia się drużyny FC SPARTA Ostrołęka.
Najładniejsze bramki w tej kolejce strzelili: Piotr Dąbrowski z zespołu ZIS MRÓZ, Paweł Zalewski (nr 6) z LKS-u OLSZEWO-BORKI oraz Tomasz Urbański z ekipy łomżyńskich KSIĘŻY.
Po 8 kolejkach na pierwszym miejscu w tabeli nadal drużyna DEPTUŁA ST. PALIW z Kadzidła. Także zawodnik tej drużyny, Paweł Kuzia został liderem klasyfikacji strzelców.
Wyniki:
mecz nr 1
ISMENA Olszewo-Borki - BRONX LKS Olszewo-Borki
6 : 2
(1 : 1)
ISMENA
skład: Marek Szczęsny (br), Tomasz Przychodzeń (br), Sebastian Nurczyk (C), Andrzej Cekała, Michał Robaszkiewicz, Michał Bodzon, Rafał Wyrębek, Konrad Głosek, Paweł Żebrowski.
bramki: Rafał Wyrębek - 2, Andrzej Cekała - 1, Michał Bodzon - 1, Paweł Żebrowski - 1, Sebastian Nurczyk - 1
faule popełnione: 0 - 3
żółta kartka: Rafał Wyrębek
BRONX LKS
skład: Konrad Żebrowski (br)(C), Łukasz Majkowski, Radosław Olszewski, Mateusz Turek, Patryk Żebrowski, Dawid Niewiadomski, Mateusz Świderski.
bramki: Mateusz Świderski - 2
faule popełnione: 1 - 4
.............................................................................................................................................................................................................
dalej:
mecz nr 2
SYMPATYCY Ostrołęka - JANTAR Ostrołęka
2 : 2
(1 : 0)
SYMPATYCY
skład: Karol Wesołowski (br), Dariusz Ostrowski (C), Marcin Wasiewicz, Adrian Wołejszo, Wojciech Gawrych, Tomasz Szczubełek, Hubert Mokrzyś, Wiesław Świętochowski, Grzegorz Milewski, Mikołaj Zerhau.
bramki: Marcin Wasiewicz - 1, Adrian Wołejszo - 1
faule popełnione: 3 - 3
JANTAR
skład: Szymon Duszak (br), Sebastian Kosek, Marcin Buchalski, Paweł Lutrzykowski (C), Marcin Grala, Rafał Kosek, Michał Markowski.
bramki: Sebastian Kosek - 1, Michał Markowski - 1
faule popełnione: 3 - 4
............................................................................................................................................................................................................
mecz nr 3
ESA LOGISTICS Ostrołęka - ZIS MRÓZ Ostrołęka
0 : 3
(0 : 0)
ESA LOGISTICS
skład: Dariusz Tyszka (br), Paweł Mierzejewski, Piotr Warczachowski (C), Emil Sagała, Zbigniew Kwaśniak, Artur Abramczyk, Maciej Sędrowski.
bramki:
faule popełnione: 2 - 1
ZIS MRÓZ
skład: Rafał Karczmarski (br), Tomasz Babicz (C), Marcin Mróz, Rafał Dzięgielewski, Piotr Dąbrowski, Paweł Trojnar, Szymon Drozdowski, Grzegorz Szcześniak, Artur Kiełczewski, Tomasz Krzykowski, Paweł Babicz.
bramki: Piotr Dąbrowski - 1, Paweł Trojnar - 1, Szymon Drozdowski - 1
faule popełnione: 2 - 2
............................................................................................................................................................................................................
mecz nr 4
RZEKUŃSKIE LWY Rzekuń - KGB Ostrołęka
2 : 2
(0 : 0)
RZEKUŃSKIE LWY
skład: Daniel Woźniak (br)(C), Kamil Gontarz, Piotr Wysocki, Łukasz Załęski, Bartłomiej Jezierski, Łukasz Chojnacki, Piotr Kucisz, Łukasz Choroszewski.
bramki: Kamil Gontarz - 1, Łukasz Choroszewski - 1
faule popełnione: 2 - 1
KGB
skład: Damian Puka (br), Mariusz Grodzki, Daniel Dworecki, Piotr Mrozek, Mariusz Rostkowski, Paweł Kaliszewski, Michał Borkowski, Wiktor Deptuła, Paweł Dzbeński, Daniel Piersa.
bramki: Paweł Dzbeński - 2
faule popełnione: 4 - 3
czerwona kartka: Mariusz Grodzki
............................................................................................................................................................................................................
mecz nr 5
AUTO-KASACJA Ławy - KSIĘŻA Łomża
2 : 5
(2 : 3)
AUTO-KASACJA
skład: Andrzej Kozak (br), Dariusz Gumkowski (C), Robert Wołosz, Piotr Kuśmierczyk, Piotr Zalewski, Rafał Chrzczonowski, Marcin Kosek, Daniel Wołosz, Rafał Tadrzak, Piotr Gumkowski.
bramki: Robert Wołosz - 1, Daniel Wołosz - 1
faule popełnione: 3 - 1
KSIĘŻA
skład: Adam Milewski (br), Jarosław Traczyk (C), Sławomir Brutkowski, Sławomir Chełchowski, Tomasz Czarnowski, Jarosław Chełchowski, Łukasz Gołaszewski, Mateusz Pełtak, Waldemar Górski, Tomasz Urbański.
bramki: Tomasz Urbański - 2, Mateusz Pełtak - 2, Jarosław Chełchowski - 1
faule popełnione: 1 - 2
............................................................................................................................................................................................................
mecz nr 6
MERITUM Z.TERCJAK Ostrołęka - DEPTUŁA ST. PALIW Kadzidło
5 : 9
(1 : 3)
MERITUM
skład: Michał Mulawka (br), Michał Kacprzak (br), Dariusz Pliszka, Paweł Kwapisz, Maciej Roicki, Maciej Mierzejewski, Marek Pachucki, Mateusz Żebrowski, Tomasz Pliszka, Radosław Siewierski.
bramki: Maciej Mierzejewski - 2, Mateusz Żebrowski - 1, Dariusz Pliszka - 1, Maciej Roicki - 1
faule popełnione: 1 - 1
DEPTUŁA ST. PALIW
skład: Hymkowski Rafał (br), Kamil Grochocki, Łukasz Sakowski, Bartłomiej Golus, Paweł Kuzia, Piotr Karczewski, Przemysław Śnietka, Łukasz Pokora, Karol Antoszewski.
bramki: Przemek Śnietka - 4, Paweł Kuzia - 3, Łukasz Sakowski - 1, Piotr Karczewski - 1
faule popełnione: 1 - 1
............................................................................................................................................................................................................
mecz nr 7
FC SPARTA Ostrołęka - KS CK TEAM Troszyn
0 : 5
walkower
FC SPARTA
skład:
KS CK TEAM
skład: Piotr Bałas (C), Karol Kamionowski, Marcin Manowski, Piotr Kamionowski, Łukasz Bałazy, Adam Długokęcki, Paweł Kowalski, Piotr Gutowski.
............................................................................................................................................................................................................
mecz nr 8
LKS OLSZEWO-BORKI - GOKSiR Goworowo
7 : 1
(4 : 0)
LKS OLSZEWO-BORKI
skład: Michał Żarnoch (br), Damian Stepnowski, Arkadiusz Rupiński, Paweł Zalewski "4"(C), Ariel Zalewski, Kamil Lewandowski, Mariusz Choromański, Paweł Zalewski "6", Paweł Żarnoch, Łukasz Gawkowski.
bramki: Paweł Zalewski "6" - 3, Damian Stepnowski - 2, Mariusz Choromański - 1, Paweł Zalewski "4" - 1
faule popełnione: 4 - 3
GOKSiR
skład: Stanisław Stworzyjan (br), Bartosz Dziełak (C), Kamil Tomaszewski, Jakub Dziełak, Michał Brzozowski, Patryk Sujkowski.
bramki: Kamil Tomaszewski - 1
faule popełnione: 0 - 1
..................................................................................................................................................................